Request a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,713.59 EUR
Ag
21.62 EUR
Pt
993.06 EUR
Au
1,713.59 EUR
Ag
21.62 EUR
Pt
993.06 EUR

Jak określić autentyczność monet inwestycyjnych

Jak określić autentyczność monet inwestycyjnych? Takie pytanie dotyczy każdego, kto planuje kupić znak pieniężny, zwłaszcza jeśli robi to po raz pierwszy. W rzeczywistości, jak będziesz przekonany, że masz oryginał przed sobą, a nie wysokiej jakości kopia? Zajmijmy się tym zagadnieniem poniżej. Powiemy, jak łatwo i szybko obliczyć fałszywe monety inwestycyjne.

Ścisła kontrola i narzędzia ręczne

Każdy znak gotówkowy ma własną wagę, średnicę i grubość. Parametry te są zawsze określone we wszystkich opisach i są one najpierw kierowane.

Jak sprawdzić podstawowe cechy znaku gotówkowego? Wszystko, co jest wymagane, to dokładne wagi, kalkulatory, katalog ze szczegółowymi charakterystykami banknotów i ich zdjęć. Uzyskane parametry powinny być identyczne z parametrami określonymi w opisie. Jeśli masa odpowiada zadeklarowanemu, a grubość i średnica są mniejsze od zadeklarowanych, to w produkcji wykorzystano metal budżetowy.

Narzędzie, które pomoże Ci rozważyć znak pieniężny, określić jego autentyczność - szkło powiększające. Aby przeprowadzić taką analizę, trzeba będzie znaleźć szczegółowy opis, wskazujący wszystkie rysowane elementy, a także zdjęcie z powiększeniem. Musisz wybrać zweryfikowane źródła i lepiej porównać informacje z kilku.

Jak często można znaleźć podróbki

Monety inwestycyjne są kute, ale nie robią tego zbyt często. Każda kopia jest łatwa do odróżnienia przy użyciu specjalnych metod. Jednocześnie można to zrobić nie tylko przez profesjonalistę, ale także przez osobę daleką od przeprowadzania takich testów.

Trudno jest stworzyć fałszywkę, która nie jest gorsza od oryginału. Na rynku jest jednak kilka produktów, które najczęściej są podrabiane. Jednym z nich jest Krugerrand. Wolfram jest używany do produkcji kopii. Materiał ten jest podobny do złota, ale gorszy w cenie. Taki metal nie jest wykrywany przez urządzenia do kontroli powierzchni. Jednak wolfram ma kilka funkcji, które mogą go oddać. W przeciwieństwie do złota jest zbyt kruchy, a produkty z niego nie dzwonią. Urządzenia do analizy spektralnej natychmiast wykrywają takie kopie. Wykazują zanieczyszczenia w składzie stopu. Ze względu na kruchość wolframu niemal niemożliwe jest osiągnięcie wysokiej jakości. Monety są wykonywane przez odlewanie, a nie bicie, co wpływa na jakość. Wyróżnienie fałszywego jest ogólnie łatwe.

Monety o wartości numizmatycznej są często kute. Wynika to z faktu, że wartość takiego znaku pieniężnego jest wyższa niż wartość złota na giełdzie. Najlepszym sposobem na zakup wysokiej jakości monet inwestycyjnych jest wybranie bezpiecznego miejsca do zakupu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty, ze szczegółowymi charakterystykami, zdjęciami. Kupienie ich zajmie minuty. Dla członków naszego klubu są specjalne ceny. W razie potrzeby możesz zażądać dodatkowych informacji o monetach i dokumentach potwierdzających ich autentyczność od naszych menedżerów. Eksperci odpowiedzą na wszystkie interesujące pytania. Wyślij nam mail@kalita.gold lub formularz kontaktowy na stronie.

Gwarancja jakości od Kalita.Gold

Współpracujemy z domami monet i gwarantujemy autentyczność prezentowanych monet. Przed rozpoczęciem sprzedaży produkty są testowane przez urządzenie widmowe. Mierzy przewodność elektryczną, a także przeprowadza analizę spektralną. Z jego pomocą możesz dokładnie sprawdzić, czy mamy prawdziwy produkt. Dzięki tej metodzie, a także doświadczeniu Kalita.Gold ekspertów, będziesz pewny zakupu.

Wszystkie egzemplarze mają specjalne opakowanie, które zapewnia ich bezpieczeństwo, chroni przed działaniem czynników niepożądanych. Jego integralność jest jednym z warunków wstępnych dalszej realizacji znaku kasowego. Dodajemy, że możemy sprzedać monetę inwestycyjną. Nie tylko sprzedajemy, ale także kupujemy banknoty po sprawdzeniu ich jakości.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informacje o ochronie danych
Klikając na przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie KALITA.GOLD, stron trzecich i podobnych metod optymalizacji strony internetowej i jej prawidłowego działania, a także na wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach. Ponadto, inne metody stosowane do wygodnego dostosowywania strony internetowej, tworzenia anonimowych statystyk, link informacje o korzystaniu z tej strony internetowej i naszych reklam internetowych do zamawiania danych transakcji i innych kontaktów z klientami, lub wyświetlania spersonalizowanych treści marketingowych na tej stronie internetowej i gdzie indziej. Kliknij przycisk „Polityka prywatności”, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane, kim są nasi partnerzy, na co wyrażasz zgodę oraz o Twoim prawie do odwołania się w dowolnym momencie. Klikając przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych technologii i wymienionych celów przetwarzania. Możesz odmówić zgody tutaj lub cofnąć ją w dowolnym momencie w polityce prywatności.