Request a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,713.62 EUR
Ag
21.61 EUR
Pt
994.93 EUR
Au
1,713.62 EUR
Ag
21.61 EUR
Pt
994.93 EUR

Artykuły

lis 25, 2022

Monety bimetaliczne są poszukiwane kolekcjonerskie i rzadziej inwestowane. Są produkowane w Kanadzie, Europie, Francji, Wielkiej Brytanii i innych krajach. Centralna część takich monet nazywa się dyskiem lub wkładką, a otaczająca część nazywa się pierścieniem. Wiele egzemplarzy jest wykonanych z kombinacji materiałów podstawowych, ale są również te, które mogą być interesujące dla inwestorów. W…


paź 12, 2022

Każdy człowiek na ziemi stara się zwiększyć swój majątek. Ktoś inwestuje w nieruchomości, ktoś w ziemię. Wraz z tym, istnieją inne sposoby inwestowania, takie jak zakup bullion lub monety inwestycyjne. Więc jaki jest sposób wyboru?

Rozważmy ten artykuł. Porównajmy inwestowanie w bullion i monety inwestycyjne, rozważmy zalety i możliwe ryzyko.

Dlaczego złoto?

Tradycja inwestowania…


sie 29, 2022 Kolekcjonerskie monety są udanym znaleziskiem, który może przynieść znaczące zyski właścicielowi lub zachwycić jego oczy przez lata. Ale jak znaleźć i rozpoznać jednostki monetarne, które naprawdę zasługują na uwagę i dla których kolekcjonerzy mogą zaoferować znaczną ilość? Powiemy ci w tym artykule.

cze 13, 2022 Kolekcjonerskie srebrne monety zyskują na popularności. W porównaniu do złota, są one bardziej przystępne. Jednocześnie pod względem piękna i wartości nie są one zbyt gorsze od „starszych braci”.

mar 29, 2022 nwestowanie pieniędzy w metale szlachetne przyciąga nowych i doświadczonych inwestorów. Historycznie złoto cieszyło się dużym zaufaniem wśród ludności. Dlaczego tak jest? Jak inwestować w złoto? Główne metody kupna i sprzedaży metalu szlachetnego są w tym artykule.

mar 29, 2022 Monety są często postrzegane jako sposób na zachowanie, a także zwiększenie kapitału. Ale które produkty lepiej wybrać? Pieniądze z metali szlachetnych dzieli się na inwestycje i numizmatyczne. Te ostatnie obejmują okolicznościowe, kolekcjonerskie, jubileuszowe itp.

sty 13, 2022 Monety Imperium Niemieckiego przyciągają wielu kolekcjonerów. Bardziej słuszne jest stwierdzenie, że zbieranie niemieckich monet starożytnych jest odrębną gałęzią numizmatyki.

sty 13, 2022 Jak określić autentyczność monet inwestycyjnych? Takie pytanie dotyczy każdego, kto planuje kupić znak pieniężny, zwłaszcza jeśli robi to po raz pierwszy.

sty 13, 2022 Amerykańska moneta inwestycyjna Eagle jest przedmiotem rentownej inwestycji pieniądza. Z czasem stał się bardziej popularny, jego koszt rośnie.

sty 13, 2022 Złota moneta inwestycyjna „Britain” (Saveren) - wybór doświadczonych i nowicjuszy inwestorów...

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informacje o ochronie danych
Klikając na przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie KALITA.GOLD, stron trzecich i podobnych metod optymalizacji strony internetowej i jej prawidłowego działania, a także na wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach. Ponadto, inne metody stosowane do wygodnego dostosowywania strony internetowej, tworzenia anonimowych statystyk, link informacje o korzystaniu z tej strony internetowej i naszych reklam internetowych do zamawiania danych transakcji i innych kontaktów z klientami, lub wyświetlania spersonalizowanych treści marketingowych na tej stronie internetowej i gdzie indziej. Kliknij przycisk „Polityka prywatności”, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane, kim są nasi partnerzy, na co wyrażasz zgodę oraz o Twoim prawie do odwołania się w dowolnym momencie. Klikając przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych technologii i wymienionych celów przetwarzania. Możesz odmówić zgody tutaj lub cofnąć ją w dowolnym momencie w polityce prywatności.