Order a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,753.06 EUR
Ag
20.00 EUR
Pt
910.68 EUR
Au
1,753.06 EUR
Ag
20.00 EUR
Pt
910.68 EUR

Artykuły

cze 13, 2022 Kolekcjonerskie srebrne monety zyskują na popularności. W porównaniu do złota, są one bardziej przystępne. Jednocześnie pod względem piękna i wartości nie są one zbyt gorsze od „starszych braci”.

mar 29, 2022 nwestowanie pieniędzy w metale szlachetne przyciąga nowych i doświadczonych inwestorów. Historycznie złoto cieszyło się dużym zaufaniem wśród ludności. Dlaczego tak jest? Jak inwestować w złoto? Główne metody kupna i sprzedaży metalu szlachetnego są w tym artykule.

mar 29, 2022 Monety są często postrzegane jako sposób na zachowanie, a także zwiększenie kapitału. Ale które produkty lepiej wybrać? Pieniądze z metali szlachetnych dzieli się na inwestycje i numizmatyczne. Te ostatnie obejmują okolicznościowe, kolekcjonerskie, jubileuszowe itp.

sty 13, 2022 Monety Imperium Niemieckiego przyciągają wielu kolekcjonerów. Bardziej słuszne jest stwierdzenie, że zbieranie niemieckich monet starożytnych jest odrębną gałęzią numizmatyki.

sty 13, 2022 Jak określić autentyczność monet inwestycyjnych? Takie pytanie dotyczy każdego, kto planuje kupić znak pieniężny, zwłaszcza jeśli robi to po raz pierwszy.

sty 13, 2022 Amerykańska moneta inwestycyjna Eagle jest przedmiotem rentownej inwestycji pieniądza. Z czasem stał się bardziej popularny, jego koszt rośnie.

sty 13, 2022 Złota moneta inwestycyjna „Britain” (Saveren) - wybór doświadczonych i nowicjuszy inwestorów...

paź 27, 2021

Jednym ze sposobów inwestowania pieniędzy jest zakup monet inwestycyjnych. Z czasem banknoty stają się droższe, a ich sprzedaż pozwala na osiągnięcie zysku. Jednak tutaj pojawia się pytanie: którą monetę wybrać? W tym artykule zastanów się nad jednym ze słynnych banknotów - Filharmonią Wiedeńską. Ta moneta jest emitowana w złocie i srebrze. Obie opcje są popularne wśród inwestorów, ponieważ są wykonane…


paź 27, 2021

Krugerrand to złota moneta inwestycyjna wyemitowana przez RPA. Jego wygląd jest związany z ideą, że wszyscy ludzie mają dostęp do złota, być w stanie stać się jego właścicielami. Obecnie moneta ta jest nadal w popycie wśród inwestorów i kolekcjonerów. Jest zainteresowana, jest aktywnie kupowana i sprzedawana, chce zarobić. W tym artykule, zrozumiemy bardziej szczegółowo, czym jest ta moneta, weź…


paź 14, 2021

Seria Queen's Beasts została wydana przez Royal Mint of London. Kolekcja obejmuje złote, srebrne i platynowe monety, których konstrukcja opiera się na heraldycznych symbolach Anglii. Wcześniej brytyjska mennica bita tylko 2 serie jednostek waluty inwestycyjnej: Britannia i Sovereign. Było to spowodowane konserwatyzmem organizacji i zgodnie z ustalonymi wielowiekowymi tradycjami. Jednak w 2014 roku…


Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informacje o ochronie danych
Klikając na przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie KALITA.GOLD, stron trzecich i podobnych metod optymalizacji strony internetowej i jej prawidłowego działania, a także na wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach. Ponadto, inne metody stosowane do wygodnego dostosowywania strony internetowej, tworzenia anonimowych statystyk, link informacje o korzystaniu z tej strony internetowej i naszych reklam internetowych do zamawiania danych transakcji i innych kontaktów z klientami, lub wyświetlania spersonalizowanych treści marketingowych na tej stronie internetowej i gdzie indziej. Kliknij przycisk „Polityka prywatności”, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane, kim są nasi partnerzy, na co wyrażasz zgodę oraz o Twoim prawie do odwołania się w dowolnym momencie. Klikając przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych technologii i wymienionych celów przetwarzania. Możesz odmówić zgody tutaj lub cofnąć ją w dowolnym momencie w polityce prywatności.