Request a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,750.69 EUR
Ag
20.89 EUR
Pt
920.79 EUR
Au
1,750.69 EUR
Ag
20.89 EUR
Pt
920.79 EUR

Zwroty zakupów

Monetę można zwrócić osobiście w naszym biurze znajdującym się pod adresem: Štěpánská 615/24, Nové Město, 110 00 Praga, Czechy. Musisz mieć przy sobie dokumenty potwierdzające zakup znaku gotówkowego w Kalita.Gold.

Uwaga: monety bez zadrapań lub innych wad są akceptowane do zwrotu. Zwrot środków jest możliwy dopiero po zbadaniu znaku pieniężnego pod kątem autentyczności i jakości.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informacje o ochronie danych
Klikając na przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie KALITA.GOLD, stron trzecich i podobnych metod optymalizacji strony internetowej i jej prawidłowego działania, a także na wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach. Ponadto, inne metody stosowane do wygodnego dostosowywania strony internetowej, tworzenia anonimowych statystyk, link informacje o korzystaniu z tej strony internetowej i naszych reklam internetowych do zamawiania danych transakcji i innych kontaktów z klientami, lub wyświetlania spersonalizowanych treści marketingowych na tej stronie internetowej i gdzie indziej. Kliknij przycisk „Polityka prywatności”, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane, kim są nasi partnerzy, na co wyrażasz zgodę oraz o Twoim prawie do odwołania się w dowolnym momencie. Klikając przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych technologii i wymienionych celów przetwarzania. Możesz odmówić zgody tutaj lub cofnąć ją w dowolnym momencie w polityce prywatności.