Request a call

Спасибо за заявку,
в ближайшее время с Вами свяжутся!
Au
1,713.18 EUR
Ag
21.62 EUR
Pt
992.83 EUR
Au
1,713.18 EUR
Ag
21.62 EUR
Pt
992.83 EUR

Rosyjskie złoto z Wielkiej Brytanii wysłano do Szwajcarii

Po wybuchu kryzysu ukraińskiego Zachód nałożył sankcje na rosyjskie złoto. Jednak kruk z Rosji, który został sklasyfikowany jako wyprodukowany przed 7 marca 2022 roku, nadal może być sprzedawany. Szwajcarskie rafinerie nadal mogą legalnie importować takie złoto, choć większość powiedziała, że nie.

W zeszłym miesiącu złoto z Wielkiej Brytanii, zarejestrowane jako wyprodukowane w Rosji, dotarło do kraju, według Szwajcarskiej Federalnej Administracji Celnej. Ze względów prawnych organy celne nie dostarczyły żadnych informacji na temat importera złota. Przywieziono ponad 3 tony złota o wartości około 200 milionów dolarów. Stowarzyszenie Szwajcarskich Przetwórców Złota stwierdziło, że jego członkowie nie importowali metalu szlachetnego.

Sankcje - sankcje, a nikt nie anulował świadczenia.

Ваш браузер устарел рекомендуем обновить его до последней версии
или использовать другой более современный.
Informacje o ochronie danych
Klikając na przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie KALITA.GOLD, stron trzecich i podobnych metod optymalizacji strony internetowej i jej prawidłowego działania, a także na wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach. Ponadto, inne metody stosowane do wygodnego dostosowywania strony internetowej, tworzenia anonimowych statystyk, link informacje o korzystaniu z tej strony internetowej i naszych reklam internetowych do zamawiania danych transakcji i innych kontaktów z klientami, lub wyświetlania spersonalizowanych treści marketingowych na tej stronie internetowej i gdzie indziej. Kliknij przycisk „Polityka prywatności”, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane, kim są nasi partnerzy, na co wyrażasz zgodę oraz o Twoim prawie do odwołania się w dowolnym momencie. Klikając przycisk „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych technologii i wymienionych celów przetwarzania. Możesz odmówić zgody tutaj lub cofnąć ją w dowolnym momencie w polityce prywatności.